ХV Міжнародна конференція «Проблеми розвитку соціологічної теорії: Модернізація суспільства та соціальні технології»

ХV Міжнародна науково-практична конференція

«The Problems of Development of the Sociological Theory: Modernization of Society and Social Technologies»

17-18 травня 2018 року

Tематичні напрями конференції:

• Соціальні технології в соціальній політиці, менеджменті, рекламі та зв'язках із громадськістю.
  • Методологія та методи дослідження змін у суспільстві.
  • Пошуки напрямків суспільної модернізації в сучасному соціологічному теоретизуванні.
  • Соціальні технології як засіб модернізації суспільства.
  • Соціальна напруженість в контексті соціальної дезінтеграції українського суспільства.
  • Модернізація трудових практик та ринку зайнятості України в умовах глобалізації. Детермінанти соціальної напруженості.
  • Стан та перспективи розвитку моніторингу і оцінювання в Україні.

Форма участі: очна або дистанційна.  Очна участь передбачає безпосередній виступ учасника на конференції; при дистанційній участі тези автора доповіді-учасника конференції будуть представлені на спеціальному стенді під час конференції.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

За результатами конференції всі учасники отримають збірник матеріалів і сертифікат.

Порядок представлення матеріалів для участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно прислати на електронну адресу оргкомітету socioconfKNUTSH@ukr.net до 25 квiтня 2018 р. (включно) наступний пакет з 2-х електронних документів (форми дивіться у Додатку «Інформаційний пакет заявки»): 1)тези доповіді;  2) заявка на участь у конференції.

Кожний файл з електронного пакету документів має бути позначеним прізвищем учасника латиницею (напр.: <Shevchenko_tezi>)

Організаційний внесок:

Організаційний внесок за участь у конференції складає - 250 грн.

• для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) старше 35 років - 200 грн.;
  • для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) молодше 35 років, аспірантів - 150 грн.;

Учасники конференції мають можливість сплатити оргвнесок при реєстрації на конференції або перерахувати на банківський рахунок (реквізити будуть вказані в листі-запрошенні).

Оргвнесок покриває витрати на видання матеріалів конференції (збірка матеріалів), і проведення кави-брейк.

Проїзд, харчування та проживання - за рахунок учасників. За умов попередньої заявки учасники конференції можуть бути розміщені в готелі університету на період роботи конференції.

Увага!

Після отримання від Вас файлів з матеріалами заявки учасника, на Вашу електронну адресу буде вислано повідомлення про отримання оргкомітетом заявки. Якщо таке повідомлення Ви не отримаєте, то обов’язково передзвоніть до оргкомітету!

Адреса оргкомітету (за місцем розташування):

факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, просп. Академіка Глушкова 4д, к.501

Поштова адреса оргкомітету: факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, 01601, вул. Володимирська 64/13.

Тел.: +38-044-259 70 52,  +38-044- 521 32 63, +38-067-317 23 33

Електронна адреса оргкомітету: socioconfKNUTSH@ukr.net

Контактні особи: секретар оргкомітету Нахабіч Марина Анатоліївна (+38-067-317 23 33)

Запрошуємо взяти участь у конференції!

З повагою,Оргкомітет