До уваги магістрів 1 року навчання!

В межах виробничої практики, яку ви будете проходити наступного навчального року протягом 6 тижнів з 1.09.2018 року , факультет соціології надає можливість її проходження на індивідуальних базах практики в організаціях, що працюють у сфері соціологічної діяльності.
Для цього потрібно до 11.06 надати керівнику практики доц. Набруско І.Ю. наступні документи :
1. Гарантійний лист від організації (бази практики) з зазначенням кола обов’язків, які виконуватиме практикант.
2. Витяг зі статуту, який засвідчує предметне поле діяльності означеної організації.
Рішення про затвердження індивідуальних баз виробничої практики для магістрів ІІ курсу буде прийматись на засіданні спеціальної комісії факультету.