Факультетське свято - День посвяти у студенти

Шановні вступники, студенти, викладачі та друзі факультету соціології!

Невдовзі у житті факультету відбудеться визначна подія. Ми будемо приймати до нашої спільноти нових студентів та студенток. Це важливий момент не тільки для першокурсників та їхніх батьків, але і для всіх, хто вчиться, працює або підтримує зв'язки з факультетом, адже саме ці люди будуть оточувати нас у найближчі роки, ставатимуть нашими друзями і колегами.

Для вступників цей захід стане першим особистим знайомством із факультетом, для студентів і випускників - чудовою нагодою побачити своїх друзів та подітися власним досвідом із першокурсниками.

В рамках події з вітальною промовою до майбутніх соціологів виступатимуть наші спеціальні гості:

• Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе;
  • Директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна;
  • Виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, випускниця факультету соціології Оксана Кузяків.

Ми чекаємо на вас 30 серпня о 14-00 у актовій залі Інституту післядипломної освіти за адресою вул. Васильківська, 36.