КНУ ім. Т. Шевченка вкотре очолив рейтинг українських закладів вищої освіти

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" (http://www.euroosvita.net/), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/), опублікував новий академічний рейтинг українських закладів вищої освіти "Топ-200 Україна 2018", складений за методикою (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=437), допрацьованою у 2016-2018 роках.

Київський національний університет очолив цей список, здобувши найвищий середній бал (спільно з КПІ ім. І. Сікорського).

Як зазначає керівниця проекту "Євроосвіта" Олеся Линовицька, "КНУ ім. Тараса Шевченка має найвищий серед українських ЗВО рейтинг цитування своїх наукових праць за системою Scopus, високий рівень затребуваності його випускників ринком праці, особливо в секторах державного управління, юриспруденції, економіки і політики" (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5647).

Зауважимо, що в означених сферах успішно працюють сотні випускників факультету соціології. Результати опитування випускників факультету свідчать, що 28 % із них працюють у сфері маректингу та маркетингових досліджень, 20 % - у рекламі та медіа, 10 % причетні до сфери фінансів, торгівлі та бізнесу, 11 % організують та проводять соціально-політичні дослідження, а 10 % займаються наукою.

Докладніше про вступ на факультет соціології читайте за посиланням:
http://soc.univ.kiev.ua/uk/news/ogolosheno-priyom-studentiv-na-1-kurs-ba...