Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

23-29 жовтня 2017 року у світі відзначатиметься Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, під час якого його прихильники діляться досвідом та ідеями щодо впровадження безкоштовного, швидкого, постійного, повнотекстового доступу в режимі реального часу до наукових та навчальних матеріалів, що реалізовується для будь-якого користувача у глобальній інформаційній мережі.

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича долучається до відзначення Тижня низкою різнопланових інформаційно-практичних заходів, відвідати які запрошуємо активну університетську спільноту та гостей нашого університету.

Розклад заходів:

• 23 жовтня, понеділок, 15.00-18.00

ВІКІМАРАФОН «ВІДКРИТИЙ ДОСТУП ТА ВІДКРИТІ ВИДАННЯ КНУ»
Анна Хроболова, менеджер проектів ГО «Вікімедіа Україна»
Дистанційно Вікімарафон триватиме протягом усього Тижня Вільного Доступу.

• 25 жовтня, середа, 15.00-16.00

«ЯК ШВИДКО ДОДАТИ ЖУРНАЛ У DOAJ»
Сергій Назаровець, асоційований редактор DOAJ

• 26 жовтня, четвер, 15.00-16.00

«arXiv.org – РОЗМІЩЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ПОШУК МАТЕРІАЛІВ»
Валентина Андрущенко, завідувач відділу ДФФД

• 27 жовтня, п’ятниця, 15.00-16.00

«ЛІЦЕНЗІЇ CREATIVE COMMONS: ІНСТРУМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДКРИТОСТІ»
Максим Наумко, координатор з юридичних питань робочої групи з адаптації ліцензій Creative Commons до українського законодавства

Докладну інформацію про кожен із заходів, які відбуватимуться у Науковій бібліотеці у межах Тижня Відкритого Доступу, Ви можете знайти на сайті Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича та офіційній сторінці бібліотеки у Facebook.