Презентація молодіжної дослідницької платформи ЛОКУС

Часто доводиться чути про брак неформального спілкування на тему науки й досліджень. Адже дослідження - це основне, чим займаються соціологи. В комерційних компаніях, громадських організаціях чи академічних структурах, з опитувальником в руках, за комп'ютером чи в бібліотеці поміж книжок. Надзвичайно важливо постійно розвивати й прокачувати свої дослідницькі навички. А для цього вкрай необхідно мати сприятливе середовище - людей, котрі щиро цікавляться і адекватно реагують на те, що ти робиш, пишеш, говориш.

Саме тому ми організували для вас зустріч із представниками молодіжної дослідницької платформи Локус, котра складається із щиро зацікавлених у науці людей і слугує місцем для старту молодих дослідників.

Приходьте у четвер 31 січня о 18:30 в читальну залу факультету соціології (к. 504).

Тут будуть люди, котрі допоможуть вам знайти та реалізувати свій дослідницький інтерес.

Ось як вони описують свою діяльність:

Чим ми займаємось?

Публікуємо наших авторів. Знаходимо для них наукових консультантів та рецензентів. Не обмежуємо одним форматом: це може бути стаття, переклад, есе або інстаграм-акаунт дослідження. Головне для нас — науковий підхід і внутрішня відповідь автора на питання "навіщо?"

Створюємо освітні програми. Проводимо освітні події, школи та публікуємо матеріали про те, як навчитися створювати дослідження. Наприклад, у лютому відбудеться кількаденний інтенсив Вчитись писати. Основи наукового письма.

Раз на три тижні збираємось у барі для того, аби познайомитись і поспілкуватись один з одним...

Більше - на зустрічі!