Відеопрезентація груп 1 курсу факультету соціології

18 жовтня 2013 року в клубі «Планета» відбулася відеопрезентація груп 1 курсу факультету соціології. Завданням груп було зняти відео за темою «Культура Сходу».

На презентації були присутні такі гості: Голова Студентського Парламенту Університету Інна Степанець та представники Студентської ради факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

А наш вечір відкрив дует талановитих першокурсників – Діми та Лізи та виступ Анни з надзвичайно гарною піснею – «A woman in love».

Після їх виступу відбулася презентація Студентського Парламенту факультету соціології. До речі, саме за їх ініціативи відбувся цей захід, на якому першокурсники мали змогу показати себе з творчого боку.

Далі – найцікавіше. Відео усіх трьох груп 1 курсу. Варто одразу зазначити, що першокурсники чудово впорались з завданням. Кожна група знайшла свій підхід до втілення поставленої їм задачі. Окрім того, відео були дуже веселі, оригінальні, творчі та головне – тематичні.

Представимо наше вельмишановне журі:
-    Ярошенко Ігор Костянтинович, куратор 1 групи 1 курсу;
-    Недзельський Антон Олександрович, куратор 2 групи 1 курсу;
-    Швець Владислав, Голова Студентського Парламенту факультету соціології;
-    Шляховий Микита, Голова Студентської ради факультету соціології та управління ЗНУ.

Поки журі обговорювали своє рішення, виступила ще одна першокурсниця з піснею «Teardrops».

Отже, ключовий та дуже хвилюючий момент вечора настав. До слова був запрошений голова журі Швець Владислав, який поздоровив за найкреативніше відео... 1 групу 1 курсу факультету соціології! Усіма членами журі була відмічена оригінальність та особливість кожного відео, а також максимальна активність при їх підготовці.

Ще раз дякуємо всім учасникам, глядачам та гостям Презентації 1 курсу факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка за неймовірно прекрасну та теплу атмосферу! До нових зустрічей!